Dabar lankosi

Mes turime 25 svečius online

Raktiniai žodžiai


Brokas PDF Spausdinti El. paštas
Parašė ES stendai   
Trečiadienis, 06 Spalis 2010 21:51

Dažniausiai pasitaikančios klaidos ir brokas

Dėl dažnų temperatūros svyravimų, ant skardos ar ant kito metalinio paviršiaus klijuotas lipdukas "vaikšto", t.y. traukiasi ir plečiasi. Todėl laikui bėgant matomi įtrūkimai ir bangelės (žiūr. nuotr.).

Jeigu norime išvengti tokio neestetiško vaizdo, rekomenduojame pasirinkti kokybiškesnį lipduką arba klijuoti ant plastikinio paviršiaus, kompozicinės plokštės (aliuminio ir plastiko spausta plokštė).

Taip pat klijavimo kokybė ir garantija priklauso nuo gamybos įmonės darbuotojų profesionalumo, klijavimo technikos ir papildomų įrengimų, prietaisų. 

 

 klijavimas pigaus PVC lipduko ant cinkuotos skardos be apsaugines plėvelės (dėl dažno temperatūros svyravimo PVC lipdukas "juda")

 

stendų skydui naudojamas medžio sijos ir per plona skarda (šis gaminys esant stipriam vėjui "išskraidys" ir garantinį laikotarpį neišbus) 

 

Ilgalaikių stendų gamyboje metalo vamzdžių sienelės storis turi buti  ne plonesnis kaip 2 mm ir rekomenduotina, kad sudedamųjų plokštumos detalių būtų kuo mažiau. Mes rekomenduojame 3500x3400 stendo plokštumą gaminti iš 3-4 plokštumų.

 

  

jeigu nėra galimybės stendą betonuoti (nėra leidimo kasti, ar kasimas- betonavimas sukeltų pavojų pažeisti komunikacijas, kurios nutiestos po žeme) rekomenduojame tvirtinti prie esamų pastatų ar kitų esamų konstrukcijų, statyti su betoniniais svoriais (būtinai ivertinkite vietove, vietovėje vyraujančių vėjų stiprumą),

 

 

  

Brokas: atraminės kojos nebuvo įbetonuotos ir metalo vamzdžių sienelės storis 1,5 mm todėl vėjuotoje vietovėje stendą nulenkė.

Po audros nuverstas stendas. Blogai išdelioti- paskirstyti betoniai svoriai

 

 Graffiti teplionės

Mūsų stendų plokštumos dengiamos spec. medžiaga, todėl aerozolinių dažų " piešiniai" (chuliganų ar graffiti piešėjų teplionės)  lengvai nuvalomi, todėl nereikia perklijuoti visos ar dalies informacinės plokštumos.  

Atmosferos paveiktas, sutrunyjęs PVC tentas

Atmosferos paveiktas, sutrunyjęs PVC tentas. Įtemptas tentas be nugarėlės, todėl vėjo nepraleidžiantis audinys ypatingai veikiamas vėjo nusidevi greičiau.

PVC spausdinto tento audiniui duodame apie 1-3 metus garantijos. Rekomanduojame spausdinti su UV spaudos mašina, tai didesnė tikimybė, kad atspausdintas maketas nenubluks ir išlaikys savo spalvas ne mažiau nei 5 metai. Būtina atkreipti dėmesį su kokios spalvos kabelio dirželiais planuojate įtvirtinti-įtempti tentą, juodos ar baltos. Juodos spalvos dirželiai skirti lauko darbams, baltos vidaus, todėl nereikia stebėtis, kad po metų vėjas išdrasko pakabintą iškabą, kai pasirenkate netinkamas tvirtinimo detales.Patikimiausias įtempėjas- guminis ekspanderis, kuris leidžia tvarkingiau įtempti tentą, o esant stipriems vėjams suteikia tento audiniui laisvumo, leidžia jam "judėti". Tentas išliks nesuplėšytas ilgiau.

Atnaujinta Šeštadienis, 27 Gruodis 2014 12:09