Dabar lankosi

Mes turime 20 svečius online

Raktiniai žodžiai


Lauko iškabų gamyba PDF Spausdinti El. paštas
Parašė ES stendai   
Trečiadienis, 17 Spalis 2012 07:24

     Lauko skydų, stendų gamyboje būtinas tvirtas korpusas, kuris virinamas arba sutvirtinamas veržlėmis. Vėliau jis kabinamas ant pastatų sienos, tvorų arba jam specialiai gaminamas metalinis korpusas stovas. Stendo reklaminio vaizdo pagrindą gaminame iš 3-8 mm  storio plastiko, kompozicinės plokštės, cinkuotos skardos arba PVC tentinės medžiagos, kurių paviršius dengiamas spausdintu, ploteriuotu PVC lipduku arba ant pačių jų paviršiaus spausdiname reklaminį vaizdą.

Jeigu skydui reikia projektuoti metalinį korpusą su atitinkamo aukštumo koja reiktų atkreipti dėmesį į planuojamoje vietoje žemės gruntą ir į vyraujančius vėjus. Remiantis šiais duomenimis bus galima apskaičiuoti metalinės konstrukcijos gamybos kąštus, nerekomenduojame imtis iniciatyvos ir gaminti stendą nekreipiant dėmesio į išvardytas pastabas, nes netvirtai pagamintas ir pastatytas stendas kelia pavojų aplinkininiams pastatams, pravažiuojančiam transportui ir žinoma žmonėms.

 Spausdintas PVC tentas ant metalinės konstrukcijos įtempiamas su guminiu espanderiu. Labai dažnai PVC tentui kabinant ant pastato ar ant kitu lygių paviršių nenaudojamas metalinis korpusas, jis papraščiausiai pritvirtinamas gręžiant sienoje metalinius kablius- laikiklius, ant kurių ir įtempiamas tentas. Gaminamo stendo ar stendų kaina skaičiuojama remiantis projektuojant jo konstrukciją ir vietą kurioje bus montuojamas stendas.

 

 
 Švieslentės, šviesdežės gamybai naudojamas aliuminio profilis arba plastikas (korpusui), skaidrus arba baltas organinis stiklas ir įvairių spalvų PVC lipdukas. Viduje montuojame LED lempas (ilgaamžiškumas ir ypatingai ekonomiškas pasirinkimas, lyginant su kitokiu apšvietimu gaminio atsipirkimo laikotarpis apie 12 mėn.). Korpusui parenkamas pasirinktos spalvos plastikas arba apklijuojamas PVC lipduku arba dažomas, o kitos dalys dengiamos ploteriuotu PVC lipduku. Projektuojant siūlome panaudoti ir frezavimo paslaugas, t.y. tam tikras logotipo ar teksto vietas išfrezuoti, kad vidaus apšvietimas išryškintu iškilusias ar įleistas detales. Ant šviesdėžės galime klijuoti išfrezuotus užrašus, formas.
  
 

Tūrinių raidžių gamybai naudojamas įvairių spalvų plastikas (raidžių šonai), skaidrus arba baltas organinis stiklas (raidžių priekinė dalis) kuris dengiamas PVC lipduku. Viduje montuojame liuminescensinės, dienos šviesos (pigi gamyba, bet neekonomiškas el. energijos naudojimas ir dažnas lempų gedimas) arba LED lempas (ilgaamžiškumas ir ypatingai ekonomiškas pasirinkimas, lyginant su kitokiu apšvietimu gaminio atsipirkimo laikotarpis apie 12 mėn.), elektros sunaudojimas iki 10 kartų mažesnis palyginus su liuminescencinių lempų pasirinkimu. 

Korpusui parenkamas pasirinktos spalvos plastikas arba apklijuojamas PVC lipduku arba dažomas, o kitos dalys dengiamos ploteriuotu PVC lipduku. Kartais naudojamas ir išorinis apšvietimas, t.y. tūrinės raidės apšviečiamos halogeninių prožektorių pagalba. 

Raidžių apšvietimui naudojame programuoją laikmatį arba automatinius šviesos jutiklius, kurių pagalba nereikia patiems įjunginėti ir išjunginėti reklamines iškabas. 

Tūrinės raidės montuojamos prie fasado kiekviena raidė atskirai, visos kartu pritvirtintos ant aliuminio lovelio arba atskirai tvirtinamos ant plokštės kuri vėliau pakabinama numatytoje vietoje. Kad kuo mažiau matytusi apšvietimo laidai, gaminame 3-5 cm gylio dėžę ant kurios pritvirtintos raidės, o pati plona dėžė su raidėmis kabinama ant pastato fasado.

Kitas tūrinių raidžių gamybos būdas- tai raidės išpjautos iš 5- 20  cm storio putplasčio, arba išpjautos iš 1-2 cm storio plastiko, kuris nudažomas pageidaujama spalva. Šių raidžių apšvietimui naudojamos atitolintos lauko lempos, pritvirtintos ant metalinių vamzdžių. Šiuo nebrangiu gamybos būdu pagamintos raidės atrodo taip pat efektyviai kaip ir įprastos vidaus apšvietimo tūrinės raidės. 

 


Atnaujinta Ketvirtadienis, 01 Sausis 2015 12:50