Dabar lankosi

Mes turime 4 svečius online

Raktiniai žodžiai


Statybos informaciniai stendai PDF Spausdinti El. paštas
Parašė ES stendai   
Penktadienis, 24 Gegužė 2013 12:10

Statybos informaciniai stendai

Statybviečių informaciniai stendai, perspėjantys stenda, įspėjamieji stendai, tentai.

Įspėjamieji informaciniai lipdukai (antivandaliniai, šviesą atspindintys ar naktį šviečiantys-fosforiniai) ir tentai(tentai su metaliniais žiedais)

 Kelio ženklai, žymėjimai, nuorodų stendų gamyba ir montavimas.

Projektuojame, maketuojame, gaminame ir montuojame. Dizainerių grupė gali sumaketuoti, perpiešti bet kokio tipo ženklą, todėl siųskite nuotrauką, ranka braižytą brėžinuką ar kitą informaciją el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Jeigu gaminio kaina sieks daugiau nei 100 Eur, maketavimo paslauga bus nemokama.

Šviesą atspindintys stendai, naktį šviečiantys stendų paviršiai, metaliniai stendai, mediniai stendai, įspėjamieji ženklais-stendai, draudžamieji ženklai-stendai, nukreipiantieji stendai, informaciniai stendai, perpėjantys stendai, kelio ženklai, evakuacijos ženklai, vamzdynų ženklinimo ženklai ir kt.

Gaminame įvairių tilpų lipdukus, etiketes. Lipdukai šviesą atspintintys, atsparūs atmosferos poveikiui, šviečiantys tamsoje, padengti papildoma plėvele nuo smulkių pažeidimų, nuo nublukimo, ženklai ir lipdukai padengti spec. plėvele nuo kuriu paviršiaus nusivalo graffiti ir kitų įvairių tipų popieriniai, plastikiniai lipdukai.

Rekonstruojame, perstatome, įtvirtiname senus stendus. 

Gaminame informacinius stendus pagal Daugiabučių namų modernizavimo skatinimo ir viešinimo programą.

 

 

 

 

        

 

 

 

  

 

 

 

 

Atnaujinta Šeštadienis, 26 Kovas 2016 06:25